Blog

Pronájem auta na měsíc

Někdy nastane nemilá situace, samozřejmě vždy v ten nejméně vhodný okamžik, a ocitneme se bez auta. Co teď? Absence auta potrápí, i když je to jen na pár dní, ale to co teprve když to má být třeba na měsíc.

Více informací

Půjčení auta na dovolenou

Plánujete rodinnou dovolenou nebo dovolenou s přáteli a nemáte dostatečně velký vůz? Nebo svému autu nevěříte na tolik, abyste společně odjeli tisíc kilometrů za hranice? Na hory, k moři, k jezeru, prostě kamkoliv vás odvezou auta z půjčovny.

Více informací

Dlouhodobý pronájem auta má mnoho výhod

Nezávislost na hromadné dopravě, samostatnost a naprostá svoboda – to má většina z nás spojeno s vlastním automobilem. Koupě vlastního auta ovšem dnes není vůbec samozřejmostí a na mnoha místech ani ne nutností. I z tohoto důvodu stoupá popularita půjčoven aut.

Více informací

Auta na svatbu

Svatba je jedním z kroků v životě, na který se nezapomíná. Užijte si tento výjimečný den plnými doušky i tím, že se k oltáři necháte přivést opravdu luxusním nadupaným vozem.

Více informací

Luxusní vozy

Máte chuť zažít něco výjimečného? Hledáte způsob, jak podtrhnout důležitost či jedinečnost významné životní události? Potřebujete udělat skvělý první dojem? Nebo chcete jednoduše potěšit sami sebe jízdou ve v autě svých snů? Jsme půjčovna luxusních vozidel – zažijte vzrušení, poznejte skutečný...

Více informací