O nás

V naší nabídce naleznete malé i velké osobní vozy, prostorné dodávky, všemožné vleky a přívěsy různých typů a velikostí i doplňkové příslušenství. Zkrátka vše, co hledáte. 
Vybraný vůz i vlek vám navíc přistavíme na vámi požadované místo.


 

My v historii

2017

       Vznikla společnost LMP Service s.r.o. pod obchodním názvem vlekyprovas.cz. Společnost se orientuje pouze na půjčování vleků za osobní a dodávkové automobily. 

2018

Společnost začíná používat obchodní název Půjčovnazavás.cz s.r.o. a do svého portfolia zařazuje půjčování osobních
a dodávkových vozidel a výrazně rozšiřuje nabídku nákladních přívěsů. 

2019

V tomto roce dochází k největšímu růstu půjčovny s ohledem na počet vozidel a množství nabízených služeb.
 

2020

Společnost LMP Service s.r.o. se odděluje od mateřské společnosti PPN Group s.r.o. a zavádí nové systémy pro lepší a rychlejší obslužnost svých zákazníků.

2021

Společnost LMP Service s.r.o. využívající obchodní názvy vlekyprovás.cz a půjčovnazavás.cz se oficiálně přejmenovává na Půjčovnazavás.cz s.r.o. a tento název plně využívá i jako obchodní jméno, zároveň se stěhuje do nové provozovny na adrese Domažlická 1135/119, 318 00 Plzeň
 

2022

V tomto roce dochází ke stabilizaci firmy po náročném období, rozšíření týmu pracovníků, rozšíření vozového parku a služeb Serviszavás.cz 
(odtahy, odvozy materiálu, pronájem řidiče až do skupiny C + E, asistence na cestách a mnoho dalšího)

 

 

 2024

Půjčovnazavás.cz s.r.o. se stěhuje do nových prostor na adrese Domažlická 1025/126, Plzeň, které se nacházejí v areálu STK Domažlická.