Na romantický výlet, únik mimo město i stěhování – půjčte si auto na víkend!


Život ve městě s sebou přináší mnoho výhod a jednou z nich je bezesporu to, že je vlastně všechno na dosah. Cesta do nákupního centra, kina, práce i na sportoviště díky propracované hromadné dopravě většinou zabere jen pár minut. V takových případech vás myšlenka na vlastní pořízení vlastního auta napadne jen stěží. Co ale když přijde víkend a vy byste rádi vyjeli na nějaký ten výlet, popřípadě potřebujete něco dopravit k příbuzným a cesta vlakem nepřipadá v úvahu? Ideální příležitost půjčit si auto, a to třeba rovnou od PůjčovnaZaVás!

Romantický víkend ve dvou

Chcete se s partnerem odměnit víkendovým relaxem v horách nebo na některém krásném místě Čech či Moravy? Cestování vlakem má svou poetiku, ale během romantického víkendu ve dvou může být slabší částí celého programu. Navíc stačí jeden zpožděný spoj a průběh do detailů promyšleného plánu se může komplikovat. 

Aby vše vyšlo tak, jak jste si to vysnili, není nic jednoduššího než si půjčit na víkend auto z půjčovny. Nejen, že vás spolehlivě dopraví z bodu A do bodu B a bude poruce pro všechny případné výlety v okolí místa pobytu, ale může být i dalším speciálním extras programu. Odvažte se a užijte si víkend v nadupaném sporťáku Audi R8, nebo si dopřejte skutečně luxusní jízdu ve společnosti Škoda Superb.   

Je cílem cesty pořádná lyžovačka nebo vysokohorská túra s adrenalinovým lezením po skalách? V takovém případě nebude půjčení sportovního auta úplně to pravé. Půjčte si raději Škoda Kodiaq RS, na který se můžete spolehnout za každé situace, za každého počasí a v každém terénu

Chcete si užít parádní víkend nebo odjet na dovolenou v americké klasice s V8 pod kapotou? Tak pojďte do toho! Máme tady Ford Mustang 5.0 GT s výkonem 421 koní.

cena od 4 900 Kč

Více věcí než jste čekali?

Někomu stačí na víkend sbalit jen pár nejnutnějších věcí, někdo si zabalí raději pro všechny případy a situace. Pokud patříte spíše do druhé skupiny, může se vám k půjčenému vozu hodit nějaký ten další úložný prostor navíc. Střešní úložné boxy jsou praktickým pomocníkem pro uložení nejen tašek s oblečením, ale i třeba lezeckého vybavení. Mimo střešních boxů vám rádi půjčíme ale i držáky na kola nebo na lyže,  které spadají do cestovního autopříslušenství každého aktivního sportovce a motoristy.  

Stěhování

Víkendy jsou oblíbenými termíny nejen pro výlety, ale i méně populární aktivity, mezi které patří třeba stěhování. Převoz těžkých krabic či nábytku, a to i třeba v rozloženém stavu, osobním autem je poměrně neefektivní a celý proces může poměrně prodloužit. Možná vás to překvapí, ale půjčení dodávky na víkend pro vaše stěhování není vůbec žádný problém. Na našich stránkách si můžete vybrat hned z několika velikostí


V naší půjčovně – PůjčovnaZaVás, nám záleží na poskytování profesionálních služeb. Naše vozy jsou proto vždy v perfektním stavu a s plnou nádrží, tedy připravené  na 100 % a jen vyrazit za dobrodružstvím! Nabídka vozů je skutečně široká a vyhoví jakýmkoli vašim požadavkům i standardům. Půjčte si auto od PůjčovnaZaVás, a to nejen na víkend, ale třeba na celý týden, měsíc ale třeba i půl roku – vždy za skvělé ceny!