Autopůjčovna Plzeň

Chcete s rodinou o víkendu vyrazit na výlet, ale váš vůz je právě v opravně? Potřebujte přepravit větší skupinu lidí nebo materiálu a váš automobil na to nestačí? Ptáte se co teď? Je to jednoduché. Pronajměte si u nás vůz, který bude vyhovovat vašim požadavkům. K zapůjčení pro vás máme připraveny osobní vozy různých typů.

Stylová, praktická, úsporná - pro dva i celou rodinu. Taková je Fabia III ve výbavě Monte Carlo. Ve výbavě najdete sportovní sedadla, motor s výkonem 81 kW, parkovací senzory vpředu i vzadu nebo automatickou převodovku.

ŠKODA Octavia Combi III  je jako dělaná pro dlouhé zahraniční výpravy i každodenní přejíždění do práce. Do téhle nadupadné Oktávka elegantní modré barvy se pohodlně vejde 5 členná posádka. Její předností je tažné...

Nabízíme k zapůjčení praktický vůz ŠKODA Octavia Combi II po faceliftu. Vůz má automatickou dvouspojkovou převodovku DSG a s výbavou Laurin & Klement bude vaším skvělým společníkem na jízdách po městě, okreskách i na zahraničních dálničních tazích.

V naší nabídce naleznete i vůz ŠKODA Octavia Combi II FL 2,0 TDI se skvělou výbavou. V "oktávce" najdete přední vyhřívaný sedadla, dvouzónovou automatickou klimatizaci nebo parkovací senzory vpředu i vzadu.

Úsporně, spolehlivě a v pohodlí za dobrou cenu - takové bude svezení s vozem ŠKODA Octavia II 2007. Tenhle kousek je ideální nejen do města, ale i na dlouhé výpravy do zahraničí.

Nesmrtelný automobil ŠKODA Octavia Combi I, do kterého se pohodlně vejde až 5 lidí a díky spotřebě kolem pěti litrů nafty se hodí i na dlouhé cestování do zahraničí. Stařičký společník z roku 2002 můžete být váš již za 490 Kč na den.