Autopůjčovna Plzeň

Chcete s rodinou o víkendu vyrazit na výlet, ale váš vůz je právě v opravně? Potřebujte přepravit větší skupinu lidí nebo materiálu a váš automobil na to nestačí? Ptáte se co teď? Je to jednoduché. Pronajměte si u nás vůz, který bude vyhovovat vašim požadavkům. K zapůjčení pro vás máme připraveny osobní vozy různých typů.

Stylová, praktická, úsporná - pro dva i celou rodinu. Taková je Fabia III ve výbavě Monte Carlo. Ve výbavě najdete sportovní sedadla, motor s výkonem 81 kW, parkovací senzory vpředu i vzadu nebo automatickou převodovku.

S tímhle autem můžete vyrazit klidně i na konec světa. Ono teda bude lepší, když pojedete třebas jen ke Středozemnímu moři nebo k Balatonu. Ale tak jako tak je to super parťák na zahraniční výpravy i každodenní přejíždění do práce.

ŠKODA Octavia Combi III  je jako dělaná pro dlouhé zahraniční výpravy i každodenní přejíždění do práce. Do téhle nadupadné Oktávka elegantní modré barvy se pohodlně vejde 5 členná posádka. Její předností je tažné...

V naší nabídce naleznete i vůz ŠKODA Octavia Combi II FL 2,0 TDI se skvělou výbavou. V "oktávce" najdete přední vyhřívaný sedadla, dvouzónovou automatickou klimatizaci nebo parkovací senzory vpředu i vzadu.

Nabízíme k zapůjčení praktický vůz ŠKODA Octavia Combi II po faceliftu. Vůz má automatickou dvouspojkovou převodovku DSG a s výbavou Laurin & Klement bude vaším skvělým společníkem na jízdách po městě, okreskách i na zahraničních dálničních tazích.

Ať už vás čeká několikadenní putování za krásami Evropy nebo jen jednodenní služební cesta do hlavního města, s touhle "károu" (čtěte ŠKODA Octavia II FL RS) si pojedete jako pán.

Úsporně, spolehlivě a v pohodlí za dobrou cenu - takové bude svezení s vozem ŠKODA Octavia II 2007. Tenhle kousek je ideální nejen do města, ale i na dlouhé výpravy do zahraničí.