Pronájem auta na měsíc

Auto je nepostradatelným pomocníkem mnohých z nás. Zejména v případech, kdy se život odehrává mimo hromadnou dopravou protkanou zónu velkoměsta, a my se s jeho pomocí dopravujeme do zaměstnání, odvážíme děti do školy, nakupujeme atd., jsme na tomto dopravním prostředku skutečně závislí. Někdy ovšem nastane nemilá situace, a samozřejmě vždy v ten nejméně vhodný okamžik, a ocitneme se bez auta. Co teď? Absence auta potrápí, i když je to jen na pár dní, ale to co teprve když to má být třeba na měsíc. Ať už je to tak nebo tak, tím nejjednodušším řešením je rozhodně půjčení auta z PůjčovnaZaVás!

Luxusní náhradník

Auto, a to i to nejkrásnější, nejdražší a s nejlepší výbavou, je vždy v prvé řadě užitkovou věcí – strojem, který se používáním opotřebovává a vyžaduje nejen pravidelnou údržbu, ale také občas nějakou tu opravu. A ta se může někdy hodně protáhnout. Místo toho, abyste se trápili hledáním alternativních řešení a vymýšlením složitých logistických náhradních plánů, vsaďte na to nejjednodušší – auto si prostě půjčte.

Že je je to drahé a jen pro někoho? Vůbec ne. Podobné mýty, které ovšem stále úspěšně přežívají, jsou už dávnou minulostí. Dlouhodobý i krátkodobý pronájem i luxusního vozu se dnes vyplatí mnohem více než koupě druhého či dalšího auta do rodiny. Navíc se budete moci doopravdy povozit i v modelech, o kterých třeba jen tajně sníte. No řekněte, není představa jízdy v Audi R8 nebo Ford Mustang 5.0 GT skutečně lákavá? 

Nabízíme k zapůjčení praktický vůz  ŠKODA Superb facelift  ve zlatém provedení.   Automobil je nový, pohodlný a úsporný. S motorem 2,0 TDI a výkonem 110 kW je vůz ideální především do města i na dálkové cesty....

cena od 1 790 Kč


Dovolenou rušit nemusíte

Pokud vás stav “bez auta” zastihne těsně před delší dovolenou, na kterou jste plánovali vyrazit takříkajíc po vlastní ose, rozhodně nemusíte nic rušit. Místo toho, abyste narychlo hledali vhodné auto ke koupi, se opět nabízí možnost pronájmu jako výhodnějšího řešení celé situace. Kromě sportovních vozů najdete v Půjčovnazavás také automobily jako stvořené pro dobrodružné dovolené.

Pokud jedete celá rodina nebo sami s bandou kamarádů, spolehlivého parťáka vám bude dělat jistě naše Toyota Proace. V pohodlí a bezpečí dopraví kamkoliv až 8 osob, a to s včetně batohů i dalšího vybavení podle toho, kam se chystáte – lyže, grill ani kola nejsou problém. Jedete jen v páru nebo ve čtyřech na cestu po horských hřebenech nebo objevovat krásy divoké přírody? V tom případě asi nenajdete lepší volbu než je Škoda Kodiaq. Tenhle úsporný mazlík vám zajistí bezstarostnou a hladkou jízdu jako po másle na dálnici, polní cestě i kamenité cestě v horách. 

Nabízíme k zapůjčení praktický vůz  ŠKODA Superb III Combi .   Automobil je nový, pohodlný a úsporný. S motorem 2,0 TDI a výkonem 140 kW je vůz ideální především do města i na dálkové cesty. Auto disponuje...

cena od 1 790 Kč


U každého z našich vozů se můžete spolehnout na ten nejlepší stav i plnou nádrž při předání. Není problém se domluvit na půjčení náhradního vozu na den, týden, měsíc i třeba rok – prostě jak budete potřebovat. S Půjčovnouzavás je situace, kdy se ocitnete bez auta, a to na první pohled už jakkoliv bezvýchodná a neřešitelná, zachráněna. Pomůžeme vám dosáhnout vašich vytyčených cílů a destinací, ať se děje cokoliv!