Dlouhodobý pronájem auta má mnoho výhod

 

Nezávislost na hromadné dopravě, samostatnost a naprostá svoboda – to má většina z nás spojeno s vlastním automobilem. Koupě vlastního auta ovšem dnes není vůbec samozřejmostí a na mnoha místech ani ne nutností. I z tohoto důvodu stoupá popularita půjčoven aut. Není problém si dnes půjčit nejen na pár dní nebo na víkend, ale klidně třeba i na půl roku. Váháte-li mezi koupí vlastního auta nebo dlouhodobým pronájmem, zde jsme pro vás shrnuli pár výhod dlouhodobého pronájmu auta, které by vám mohly pomoci s rozhodováním.


Auto bez starostí

Pojištění, pravidelné servisní prohlídky, nezbytné opravy a údržba atd. Auto a jeho řízení je zábava, ale kde je zábava, tak tam jsou většinou i nějaké ty povinnosti. A při pořízení vlastního auta jich není zrovna málo. Nicméně ne každý se chce starat o další věc a brát na sebe další zodpovědnost. Navíc pokud bydlíte ve městě nebo v místě s dobrou dopravní dostupností, může být vlastní auto spíše zbytečnou přítěží. Někdy ale přijde situace, kdy by se vám nezávislost a doprava po vlastní ose více než hodila a výrazně usnadnila život nejen vám, ale třeba i celé rodině. A co teď – koupit, nebo nekoupit? Ještě předtím, než rozbijete prasátko s úsporami, pořádně zvažte, zda není potřeba auta pouze dočasnou záležitostí a vy jej skutečně plně využijete. Téměř nové, na dvoře osaměle stojící a nevyužívané auto je totiž jednou z nejsmutnějších věcí motoristického světa.  
 

Nabízíme k zapůjčení praktický vůz  ŠKODA Superb facelift  ve zlatém provedení.   Automobil je nový, pohodlný a úsporný. S motorem 2,0 TDI a výkonem 110 kW je vůz ideální především do města i na dálkové cesty....

cena od 1 790 Kč

 

Víte-li, že vůz budete plně využívat jen omezenou dobu třeba půl roku či rok, rozhodně více než koupě auta se vám vyplatí jeho zapůjčení. Tento způsob rozhodně bude vyhovovat všem, kteří auto využijí zejména k jeho primární funkci – tedy dopravě. O servis, údržbu a všechny další úkony spojené s provozem se postará půjčovna. Na vás zbyde jen povinnost předpisové jízdy a starost o plnou nádrž.

Snový výběr

Ve skutečně profi autopůjčovnách narazíte na široký výběr vozů, které uspokojí poptávku odpovídající různorodým požadavkům a nárokům všech klientů. Proto si zde jistě nebudete mít problém vybrat luxusní auto na svatbu, sportovní vůz na výjimečný prodloužený víkend, dodávku či vlek na stěhování, “kombíka” na rodinnou dovolenou či spolehlivý vůz s nízkou spotřebou na dlouhodobý pronájem. U všech automobilů máte standardně jistotu perfektního stavu i nízkého počtu najetých kilometrů.

ŠKODA Kodiaq RS  je ideální pro dlouhé zahraniční výpravy, ale i každodenní jízdy do práce. Do tohoto nadupaného auta se vejde 5 členná posádka, kde každý má své pohodlí. Dálkové cesty zvládnete hravě i díky navigaci a...

cena od 2 890 Kč

Překvapivá cena

Široký výběr a auto bez dalších starostí je samozřejmě super, říkáte si možná, ale co cena? Jestli tady čekáte náraz tvrdé reality, tak úplně zbytečně. Půjčení aut na práci i speciální příležitosti, včetně dlouhodobého pronájmu je dnes zcela běžnou záležitostí a odráží se to i na ceně. Při koupi auta jsme často limitováni svými finančními možnostmi, což může být v případě, že je vaším snem třeba Audi R8, trochu problém. Při dlouhodobém pronájmu se ale můžete vozit klidně ve voze svých snů, bez nutnosti obětování všech úspor či upsání se leasingové společnosti na dlouhá léta

U PůjčovnaZaVás se můžete vždy spolehnout na perfektní služby – auto na vás bude čekat s plnou nádrží a v TOP servisním stavu. Tak co, už máte svého favorita mezi našimi sportovními vozy?